O L Y M P, spol. s r.o. v likvidaci

O L Y M P, spol. s r.o. v likvidaci

O L Y M P, spol. s r.o. v likvidaci Fyzické a právnické osoby
Právní forma:Společnost s ručením omezeným
Telefonní kontakt
IČ:44015917
Obchodný rejstřík
Finanční úřad:Brno III
Plátci DPH
Sídlo:

Brno
Sídlo mapa

Seznam deklarovaných činností firmy O L Y M P, spol. s r.o. v likvidaci:


  •  obchodní, investiční a ostatní činnost v oblasti hotelnictví, restauratérství, cestovního ruchu a turistiky /vyjma provozování cestovní kanceláře/
  •  poskytování, obstarávání organizování a provozování ubytovacích a stravovacích, dopravních (pro vlastní potřebu) a dalších služeb
  •  zprostředkovatelská a obstarávací činnost v rámci předmětu činnosti
  •  obchodní a zahraničně obchodní činnost v rámci předmětu činnosti vyjma té, k níž je potřeba povolení dle zvláštních předpisů.
  •  prodej obchodního zboží
  Hledej firmy
podle IČ
podle názvu
 

Datum aktualizace: 18.8.2010 03:31 

Přinášíme Vám dostupné veřejné informace z OR ČR. Tento výpis o firmě O L Y M P, spol. s r.o. v likvidaci má pouze informativní charakter a není použitelný pro právní úkony! Údaje se mohly od poslední aktualizace změnit! Na této stránce konkrétně o firmě O L Y M P, spol. s r.o. v likvidaci, jejíž sídlo je podle obchodního rejstříku v obci: Brno. Seznam příbuzných firem je generován na základě personálního propojení firmy. V případě, že máte další informace o firmě O L Y M P, spol. s r.o. v likvidaci, Napište nám na Firmy. V případě, že si nepřejete zveřejňovat (veřejné) informace o firmě O L Y M P, spol. s r.o. v likvidaci, Napište nám na Firmy.

Databáze živnostníků a Databáze firem, slouží k zobrazení veřejných informací o podnikatelských subjektech v České republice.