Nadace FRIDOM

Nadace FRIDOM

Nadace FRIDOM Fyzické a právnické osoby
Právní forma:Nadace
Telefonní kontakt
IČ:26306581
Obchodný rejstřík
Finanční úřad:Brno III
Plátci DPH
Sídlo:Cacovická 28 č.p. 602
61400
Brno
Sídlo mapa

Seznam deklarovaných činností firmy Nadace FRIDOM:


  •  podpora a rozvoj obecně prospěšných aktivit zejména v oblasti sportu a tělovýchovy, školství, vzdělání, kultury, humanitární, sociální a zdravotnictví. Za své poslání a prvořadý cíl nadace především považuje pořádání benefičních akcí /t.j. zejména pořádání veřejných sbírek, kulturních, společenských a vzdělávacích akcí, loterií a tombol/, vypisování a udělování grantů pro podporu konkrétních projektů odpovídajících zaměření nadace, právní a finanční podporu žádostí, které jsou adresovány orgánům

Seznam příbuzných firem:


  Hledej firmy
podle IČ
podle názvu
 

Datum aktualizace: 18.8.2010 04:34 

Přinášíme Vám dostupné veřejné informace z OR ČR. Tento výpis o firmě Nadace FRIDOM má pouze informativní charakter a není použitelný pro právní úkony! Údaje se mohly od poslední aktualizace změnit! Na této stránce konkrétně o firmě Nadace FRIDOM, jejíž sídlo je podle obchodního rejstříku v obci: Brno. Seznam příbuzných firem je generován na základě personálního propojení firmy. V případě, že máte další informace o firmě Nadace FRIDOM, Napište nám na Firmy. V případě, že si nepřejete zveřejňovat (veřejné) informace o firmě Nadace FRIDOM, Napište nám na Firmy.

Databáze živnostníků a Databáze firem, slouží k zobrazení veřejných informací o podnikatelských subjektech v České republice.